Rozhovor s Magdou o HIP-HOPU

15. června 2009 v 16:12 | Iri Yanssen J. |  Rozhovory o všem možném
Ahoj, dneska jsem si pro Vás připravila první rozhovor s kamarádkou Magdou o Hip-Hopu. Magda Hip-Hop nejen poslouchá, ale také chodí na hodiny tanečního Hip-Hopu.

Iri: Ahoj Magdo. Jak jsem tě představila v úvodu, máš ráda Hip-Hop. Jak ses vůbec k poslouchání tohoto stylu dostala?

Magda: V časopisech jsem narazila na známá jména českých skupin nebo raperů a začalo se mi to líbit, takže jsem pak začala hledat další - hlavně české. ;-)

Iri: A co přesně se ti na tomto stylu hudby líbí? Samotná hudba nebo spíše texty?

Magda: Třeba ma anglických písničkách hudba, ale na českých... jedině dohromady. Zvlášť to není ono. Ale od ostatních stylů hlavně ta hudba...

Iri: Ostatních stylů?

Magda: Disko, RnB...

Iri: Aha! :D

Iri: Zkoušela jsi někdy napsat vlastní texty?

Magda: Ne, to vůbec... To nejde zvládnout!

Iri: Hmm... Zajímavá odpověď. :-) Ale doufám, že se ti to někdy určitě povede.

Magda: No, myslím, že ne... To se fakt nedá. Pohyb je na to ale jednodušší... :)

Iri: Á, teď se dostáváme k tomu, že chodíš i na hodiny tanečního Hip-Hopu. Je to tam těžké? A kolik vás tam asi chodí?

Magda: Těžké to bylo na začátku, ale teď mi to připadá lehčí... Ale nemůžu pochopit, co jsme se se tam učili prvních pár hodin - to bychom dnes zvládli do 10-ti minut. :D :D --- Na začátku nás bylo asi 40, před měsícem asi 15 a když jsme měli vystoupení, tak nás bylo asi 5 a museli jsme vystupovat i s tanečníky diska...

Iri: Plánuješ třeba i nějaké soutěže v tancování Hip-Hopu?

Magda: No, neplánuju nic, ale příští rok prý budeme vystupovat častěji, ale na to bych nějak moc nevsázela, jestli nás bude zase 5...

Iri: No snad vás na to tancování přibude... Hip-Hop je přeci zajímavý styl. A poslední otázka: Co bys řekla všem, kteří si myslí, že mají talent pro tancování Hip-Hopu, ale bojí se ho ukázat?

Magda: Pojďte do toho, taky jsem si říkala, že se budu stydět, ale teď mi připadá, že se spíš předvádíme, kdo bude lepší. A když vám to chvíli nejde, tak hlavně to nevzdávat... Je to taky super i na protáhnutí. Není nic lepšího než trochu pohybu po nudném sezení ve škole. :-)

Iri: Tak s tím můžu jen souhlasit. :D A vy stydlivky dejte na Magdu! Určitě Vám to přinese zajímavou zkušenost a zábavu. Nicméně děkuju ti moc, Magdo, za rozhovor a zase někdy u dalšího zajímavého tématu. Měj se. :-)

Magda: Ahoj. :)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama