Březen 2011

Stránky časopisu Pevnost

2. března 2011 v 21:58 | Iri Yanssen J. |  Zvláštní stránky, na které lze natrefit
Nechci dělat reklamu, chci jen doporučit jeden časopis zaměřený na fantastiku. Je to Pevnost. Není ani tak drahý (cena se pohybuje kolem 55 Kč, přes 100 Kč s knižní přílohou), je v něm dost skvělých věcí, kde si každý najde svoje. Pokud ale chcete čerstvé informace o Pevnosti, najdete je na jejich oficiálních stránkách.

Odkaz: http://www.pevnost.cz/

Výtečný e-shop - knihy

2. března 2011 v 21:24 | Iri Yanssen J. |  Zvláštní stránky, na které lze natrefit
Kdo miluje knihy, je při penězích a neví, co s nimi, může se poohlédnout po nějakém tom dobrém kusu. Já sice nejsem moc majetný člověk, ale to mě neodradilo od sledování nejnovějších knih na různých e-shopech. (Pravda, e-shopy nejsou to samé, co úžasná knihkupectví či antikvariáty s jejich specifickou vůní. Ostatně ani zrak není o vjemy ochuzen. Člověk si nemůže prohlédnout knihu na vlastní oči, ale co už). E-shopů je velmi mnoho. Ale já jsem si oblíbila jeden z nich. Je to portál Fantasya. Je zaměřen na fantasy, horory, sci-fi a komixy. Naleznete tu také soutěže, slevy, něco o známých autorech, recenze atd. Prostě vše. Hlavně jde ale o objednávání - nákup knih. Jde to snadno, objednávání je přehledné, já sama jsem velice spokojená. Však zkuste, uvidíte.

Odkaz: http://fantasya.cz/

Staň se Zaklínačem! (aspoň virtuálně)

2. března 2011 v 11:08 | Iri Yanssen J. |  Zvláštní stránky, na které lze natrefit
Mám tady novou stránku, která je zcela vhodná pro příznivce Zaklínače A. Sapkowskiho, a pro ty, jenž mají chuť trávit čas virtuálními výukami, chaty a naučnými cestami za nestvůrami. Tento web je funkční, zábavný a lidé, kteří se znají virtuálně přes něj, pořádají dokonce i srazy.