II. Kniha o zednářích

8. října 2011 v 18:07 | Iri Yanssen J. |  Řetězec poznání
Pokud bych se měla zamyslet, co mi dovolilo zapochybovat o všem okolo, co se zdálo dobré, pak to byla kniha Svobodné zednářství a Církev (*)...

Kdysi jsem nepřemýšlela nad nějakým hlubším systémem moci na Zemi. Říkala jsem si, že to všechno řídí parta nejbohatších lidí na světě, kteří občas nechají někoho krachnout, jindy dají věci zase do pořádku. Ani bych si nedovedla představit, že nejsem až tak daleko od pravdy. Ale o těchto boháčích vydám článek až někdy ke konci řetězce, neboť ještě nebylo pospáno vše, co tu mělo být. Vrátím se ale k systému moci. Jak jsem popsala v úvodu rubriky, jednoho dne jsem prostě otevřela knihu zmíněnou výše. Začetla jsem se do velmi obtížného textu, který ale měl jasný význam. Autoři, kteří se zabývali tématem sekty zednářů (**) a jeho vlivem na Katolickou Církev podali velmi jasný obraz o tom, co jsou vlastně zednáři zač. Knihu jsem vzala prostě tak, jak byla napsána, neboť obsahovala nediskutovatelné a pravdivé důkazy o jejich službě Satanu, a mi připadala zcela pravdivá.

Nejsilněji ale na mne zapůsobil fakt, zjištění, že stoupenci této sekty, církve, jsou na mnoha velmi vysokých postech. A není jich málo. Pro ty z Vás, kdo se o toto téma zajímají, doporučuji tuto knihu třeba jako studijní materiál.

Od přečtení této knihy mi zapadlo dalších pár dílků do skládačky. A brzy měly přibýt další, které rozšířily mé povědomí o takovýchto věcech.

(*) viz http://www.paulinky.cz/obchod/detail/Svobodne-zednarstvi-a-Cirkev (bohužel vyprodáno, ale jen pro ilustraci)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama