Výsledky

12. června 2013 v 9:04 | Iri Yanssen J. |  Můj sen o Japonsku
Stalo se něco neočekávaného. Chyba v matrixu. Vesmír se asi někde začíná hroutit. Ale jsem přijatá na školu.Dobře, řekla jsem si. Možné to je. Nechápu jak. Asi jsem měla hodně šťastnou ruku při škrtávání políček v záznamovém archu. Tak jsem prostě tam. Na UPOLU! Pořád to nechápu.

.....
.....
.....

Stále to nechápu.

.....
.....
.....

Ještě pořád to nechápu.
Tak dobrá, už toho nechám. Začínám akorát pěkně zmatkovat. Protože když člověk pomalu neví, kde co poslat jako první, je to v háji. Ale mám dobrý zdroj informací, který mi už hodně pomohl. Tímto mu chci poděkovat. Díky, J. Mimo jiné, mám takový zvláštní pocit z toho všeho. Vím, že to asi moc hrotím, ostatně tak tomu bylo i při přechodu na naši SUŠ, ale tuším, že začnu novou éru. Budu na koleji, daleko od domova, na jazykových oborech... Sama za sebe. Zcela. To bude něco, co neznám. Začínám se děsit W-senseie, tedy předně - je mi jej spíš líto. To zase budou děcka z vyšších ročníků říkat, že se sotva plazí po hodinách s prváky. Profesory na polonistice neznám, ale ten jeden vypadal celkem zvláštně. Uvidíme. Ach lidi, jak já se do té Olomouce těším! Jako by se mi to všechno jenom zdálo. Až budu skutečně sedět v AU FF na imatrikulaci, skutečně uvěřím, že to všechno tak je.

Zakončím to. Až budu mít zase nějaké další informace, hodím je sen. Tak se mi zdá, že pokud nebudu vyložený idiot a budu se hezky učit, tak se přeci jen možná trochu přiblížím Japonsku. No při nejhorším skončím v Polsku a to mi taky vůbec nevadí. Jupí!
 


Komentáře

1 Nettie | Web | 21. srpna 2013 v 17:38 | Reagovat

Gratuluji !! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama