Předzápisové magoření

16. července 2013 v 13:46 | Iri Yanssen J. |  Můj sen o Japonsku
Jak jsem již psala, dostala jsem se na UP. I po tak dlouhé době, která uplynula od onoho článku s názvem "Výsledky", se mi nepodařilo zbavit onoho dojmu, že se mi vše jen zdá. V mysli mi stále krouží ty samé myšlenky. Co bude? Zvládnu to? Vážně je to pravda? Řekla jsem si, že se z toho musím trochu vypsat. A proč ne rovnou sem?1. Děsím se W-senseie. Připomíná mi tak trochu našeho pověstného SUŠ VojVoje, profesora stylu "stará škola", ze kterého měl každý student neuvěřitelný respekt, prakticky každý předprvák o něm slyšel jisté lechtivé informace, a téměř každý nakonec ocenil jeho styl výuky i známkování a usoudil, že VojVoj je dost fajn. Ale u W-senseie mám takový pocit, že pouhý respekt přeroste ve fóbii. Sice vůbec nevím, jak vypadá, to mi v hlavně naskakuje místo jeho podoby velký otazník, ale i tak mám pocit, že si za chvíli začnu rvát vlasy hrůzou. Prý se ho bát nemusím, ale ono to nejde.

2. Do pátku mám poslat vyplněné papíry kvůli ISICu. Nemám ještě fotky a s volným časem to vypadá dost blbě. Ale já to nějak zmáknu.

3. Říkala jsem si, že asi nejdelší prázdniny mého života využiji k pilnému a hlavně každodennímu učení jazyka. Samozřejmě jsem zrovna na práci měla spoustu jiných věcí. Ale musím se pochválit, že jsem už dočetla asi dvě knihy vhodné tématu Japonsko. (Jestli to čte někdo z filologie, asi se musí dobře bavit a říkat si, jak moc jsem naivní. Dopředu se omlouvám a přiznávám, jsem naprosto neschopný jedinec, který by zasloužil omlátit minimálně půlku knihovny povinné četby o hlavu.)

4. Asi pětkrát se mi v posledních dvou měsících zdálo o UPOLu. Dále opravdu netuším, kolikrát to navíc mohlo být, když jsem sen po probuzení hned zapomněla. Poněkud si vynahrazuji nebytí v tak krásném městě a ještě lepší škole. Však ono mě to přejde.

5. Už se vidím, jak budu biflovat, muhehe!

Blbnu, šílím, magořím. A něco mě napadlo. Založím si další rubriku. Bude mít stejný název, jen je jasné, že se bude věnovat jiné zemi. Ano, to je dobrý nápad. Skvělé. Geniální. Jako já, ha ha ha.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama