Nová vlna šílenství

1. června 2015 v 21:54 | Iri Yanssen J. |  Názory, které jinam nezařadím
Krásný dobrý večer! Ano, dneska začínám psát ve velice dobré náladě. A víte proč? Jelikož mám radost z nové aktivity. A rozhodně se musím podělit.Mohu prozradit, že jsem dostala 3. studijní šanci v rozměru angažování se na akademické půdě. To vlastně znamená, že jednou možná budu knihovníkem. Tedy pokud všechno dobře dopadne ve směru plánovaného zápisu ke studiu, a tak dále. Ovšem, nejenom, že to pravděpodobně bude konečně to, co vlastně hledám, byť by světaznalí řekli, že to nemá v pracovní sféře žádnou budoucnost, ale tato šance pro mě znamená příval nové motivace.

Je super mít motivaci to tentokrát vzít na dva feliony (to je číslovka po všech známých číslovkách) procent vážně. Opravdu se učit. Být nejlepší, i když takové cíle budou mnohdy mě samotné k smíchu. Dokázat si, že nejsem až taková lama. Že něco začnu a dodělám to až do konce. (A možná se taky konečně naučím ten šílený český pravopis.) Taková motivace mi opravdu velice chyběla, což mě přivádí k myšlence, že mít motivaci mít motivaci vlastně generuje mít motivaci k tomu mít tu motivaci ještě víc. Ano, hrabe mi. Protože mám radost.

Ale jelikož zbývá do zápisu ještě poměrně dost času, rozhodla jsem se toto své velice motivované šílenství podpořit menším projektem, který se taky týká jednak oboru, ale taky mých vlastních přání a zájmů. Ano, konečně jsem si založila účet na youtube, který bude do budoucna věnován právě knihám a recenzím na ně.

Jsem blázen, to si musel každý všimnout už dávno, dokonce i já, ale takovýto počin byl v mých osobních cílech poměrně dlouho. Nakonec jsem se tedy odhodlala, poslepovala úvodní "video" a nahrála jej na stránky. Říkám si, že je to vlastně taková pomyslná špička recenzování, vzhledem k tomu, že čas od času píši vlastní dojmy i na goodreads, zřídka i sem. (Tedy, pokud pominu to, že se svými dojmy z knih obtěžuji své známé, přátele i přítele. A to po celé hodiny.) Věřím, že svou schopnost okecávat knihy do zblbnutí příhodně zúročím i ve formě videí.

Poslední věcí, která zbývá dodat je, že přeji všem dětem vše nejlepší k svátku. (Asi bych si mohla taky popřát, že?) No a kdyby mě někdo na tom youtube hledal, tak jméno používám vlastně stejné. Takže tak. Čtěte, bděte, mějte se fanfárově.

S pozdravem

Vaše Iri Yanssen J.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama